' \ https://graph.facebook.com///events />
Badania i certyfikaty

Kosmetyki naturalne Mafka przeszły wszystkie potrzebne badania dotyczące bezpieczeństwa i jakości, w tym dermatologiczne. Posiadają pozytywną opinię safety assesora oraz certyfikaty niezbędne do wprowadzenia kosmetyku na rynek.

Ponadto Mafka uzyskała certyfikat Viva, który jest przyznawany kosmetykom wegetariańskim i wegańskim. Certyfikat ten mogą uzyskać produkty spełniające standardy dotyczące składu, surowców oraz testów - kosmetyk ani żaden z surowców do niego użyty, nie może być testowany na zwierzętach.

Mafka to także kosmetyki etyczne, co oznacza, że do ich produkcji użyto surowców od sprawdzonych i pewnych dostawców. Nie zawierają substancji szkodliwych i powstawały w sposób przemyślany, zgodny z etycznym podejściem zarówno do produktów jak i osób, które sięgają po nasze kosmetyki.

Na opakowaniach kosmetyków naturalnych Mafka znajduje się oznaczenie królika na tle czarnego trójkąta. Symbol ten wskazuje, że do produkcji nie użyłyśmy surowców pochodzenia odzwierzęcego, a podczas wytwarzania kosmetyków nie ucierpiał żaden zwierzak. Jesteśmy dumne z tego, że nasze kosmetyki powstają w zgodzie z naturą.

badania-certyfikaty-mafka
KATEGORIE
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony