' \ https://graph.facebook.com///events />
Święta LAST MINUTE w Mafce 0
Święta LAST MINUTE w Mafce

Jeśli zakup prezentów pod choinkę odkładasz na ostatnią chwilę, to wiedz, że ta chwila właśnie nadchodzi. A jeżeli boisz się, że kupując je przez internet, nie dojdą na czas - uspokajamy! Z Elfami z Mafki paczki zdążą dojść przed świętami. Oto zasady naszej akcji pogotowia prezentowego:

 

  1. Wszystkie zamówienia pakujemy świątecznie. Jeśli chcesz, aby w jednej paczce znalazły się kosmetyki dla dwóch różnych osób, zapakowane świątecznie, dokup dodatkowy kartonik i w komentarzu wpisz, jak mamy zapakować prezenty.
  2. Jeśli mafkowe zamówienie ma dojść przed świętami, wybierz szybką płatność dotpay lub Blik, a sposób dostawy - kurier Fedex. 
  3. Jeśli złożysz zamówienie do poniedziałku 20.12 i zrealizujesz założenia pkt. 2, dajemy Ci gwarancję, że przesyłka dojdzie do wigilii.

Jak to jest z tym sposobem dostawy zamówień świątecznych?

Z naszych statystyk i informacji, które dostajemy od firm kurierskich wynika, że najszybciej idzie dostawa kurierem Fedex. Średnio to 24h. Orlen Paczka podaje informację, że czas dostarczenia przesyłki średnio w ostatnim miesiącu wynosił 50h, jednak z już teraz wiemy, że ten kurier przywozi paczki najdłużej. Natomiast Paczkomaty Inpost to około 48h. Mimo to, doświadczenie z ubiegłych lat pokazuje nam, że również ta firma kurierska w czasie przedświątecznym ma opóźnienia. 

Dlatego jeśli chcesz mieć 100% pewności, że Twoja paczka dojdzie na czas, wybierz Fedex. Nawet jeśli zdarzyłoby się, że paczka zaginęła, postaramy się szybko pomóc. 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony